Mūzika ir visa mana dzīve. Dziedot var vārdos izteikt savas domas, bet dejojot – parādīt emocijas, izdzīvot to, ko varbūt kautrējies izdarīt dzīvē. Dejā ir atļauts viss – var piepildīt katru vēlmi, kustību un izdzīvot fantāzijas.

 

Iemācies mīlēt sevi – tad arī citi Tevi mīlēs! Strip-plastika ir deja, kas palīdz izprast un iepazīt sevi! Solis pretī pašpārliecinātībai un veiksmīgai dzīvei!

 

Deja manā dzīvē ir ienesusi dzīvesprieku jau no bērnības, kad bērnudārzā mācījos pirmos ča-ča-ča un valša soļus. Ilgus gadus fizisko formu uzturēju ar tautas deju palīdzību un sporta zāles apmeklēšanu, bet 14 gadu vecumā sāku apgūt sporta dejas amatieru klasē deju skolā „Dance Academy” pie pasniedzēja Jevgēņija Arapočikina.

 

Manam raksturam vairāk atbilst karstasinīgas latīņamerikāņu dejas, tādēļ ar laiku sāku dejot tikai rumbu, džaivu, ča-ča-ča un sambu, kas ļāva man brīvi pārvaldīt deju soļus un tehniku, lai kļūtu par deju pasniedzēju.

 

Dzīvē viss plūst un mainās – nolēmu ieviest sava dzīvē kaut ko jaunu, elegantu, sievišķīgu un valdzinošu… Strip-plastiku.