Iesācēju kurss

Sastāv no 8 nodarbībām, kuru laikā tiek apgūti strip plastikas pamatelementi, kā arī dejas horeogrāfija. Pēc iesācēju kursa deju treniņus ir iespējams turpināt citās grupās ar priekšzināšanām.
8 nodarbību cena ir 60,00 EUR

Skatīties video
Privātās nodarbības

Privāto nodarbību laikā dāmai ir iespēja sagatavot pārsteigumu savam mīļotajam, iestudējot privāto deju, vai attīstīt savu sievišķību, plastiku un iegūt vairāk pārliecības sev piemērotā laikā.

 

Privāto nodarbību laikā dāma pastiprināti izkopj savas kustības, apgūstot katras kustības tehnisko izpildījumu, ko vēlāk izdejo ar savām emocijām. Bieži tiek analizēta ķermeņa valoda, lai iegūtu maksimāli sievišķīgāko rezultātu.
 
Dāmai ir arī iespēja sagatavot pārsteigumu savam mīļotajam, iestudējot privāto deju, vai attīstīt savu sievišķību, plastiku un iegūt vairāk pārliecības sev piemērotā laikā.

Privātās nodarbības cena 30,00 EUR/h

Skatīties video
Vecmeitu ballīte

Vecmeitu ballīte jeb meistarklase ir lieliska izklaide draudzeņu grupai, kuras laikā tik apgūta deja. Nodarbības beigās līgava vai jubilāre saņem sertifikātu.
Vecmeitu ballītes cena 80,00 EUR

Skatīties video
Dāvanu kartes

Red Rose Lady studijā ir iespējams iegādāties dažādas dāvanu kartes – privātstundām, deju kursam, kā arī konkrētai summai.

Skatīties video
Kāzu deja

Brīnišķīgs veids, kā pārim padarīt savu kāzu dienu skaistāku. Jūs izvēlaties mūziku, pasniedzēji izveidos horeorāfiju. Dejas apguve notiks iepriekš sarunātos laikos.
Kāzu dejas horeogrāfija EUR 30,00

Strečings

Strečings jeb stiepšanās ir lieliska nodarbe, kā iesākt veiksmīgu nedēļas nogali. Nodarbību mērķis ir iegūt vairāk plastikas, palielināt muguras izliekumu kā arī sasniegt špagatus.
Nodarbības cena 10,00 EUR

Skatīties video

Deju nodarbības ģerbjam ērtu apģērbu, augstpapēžu kurpes un ceļu sargus (mīkstos)